Smrtící zatykač

Smrtící zatykač online náhled

Hodnocení: 2.8 out of 5 stars (2.8 / 5)

Název: Death Warrant Hrají
Země: Canada Louis Burke Jean-Claude Van Damme
Režie: David S. Goyer Hawkins Robert Guillaume
Délka: 93min Amanda Beckett Cynthia Gibb
Rok: 1990 Christian ‘The Sandman’ Naylor Patrick Kilpatrick
Hodnocení: 2.8 Sergeant DeGraf Art LaFleur

br>

Death Warrant | Trailer | 1990


Zdroj: YouTube Rozlišení: 480


Detektiv Burke zaskočí v opuštěném domě nebezpečného psychopata a vraha přezdívaného Sandman. Ačkoli se Sandmanovi podaří Burkea prakticky zabít, dokáže ho detektiv konec konců zneškodnit, když ho postřelí. O šestnáct měsíců později se Burke stává členem speciální jednotky pro specifický úkoly, kterou nařídil vyrobit guvernér a pověřil úkolem prozkoumat velké počet vražd, ke kterým v konečný době dochází v Harrisonově věznici. Burke je v přísném inkognitu dopraven před vazba jako další vězeň a jeho styk se skupinou zprostředkovává jen právní zástupkyně Amanda Beckett, která vystupuje jako jeho manželka.
A jelikož si ti dva před oka přespříliš nepadli, vypadá jejich fingované manželský situace hodně věrohodně. Před mřížemi, mezi špínou, nepřátelstvím a nedůvěrou, se Burkovi díky perfektnímu ovládání asijských bojových kumšt podaří pomoci několika vězňům, od nichž v oplátku získá možnost v vyšetřování. Dochází k dalším vraždám a případ se stává stále nebezpečnější. Je zavražděn Burkův spoluvězeň a on sám skončí v samotce, kde je krutě vyslýchán a mučen. A kromě toho je před káznice převezen Sandman, tak je jen otázkou krátkého času, dříve než se jeho inkognito provalí a on se ocitne v ohrožení života.
V okamžiku, kdy se Burkemu podaří zjistit, že vězňové jsou zabíjeni pro orgánům, zjistí Beckettová čirou náhodou, že před případu je zapleten rovněž jeho nadřízený, základní prokurátor Vogler.

Smrtící zatykač download