Neuvěřitelný Hulk

Neuvěřitelný Hulk online náhled

Hodnocení: 3.1 out of 5 stars (3.1 / 5)

Název: The Incredible Hulk Hrají
Země: United States of America Bruce Banner / The Hulk Edward Norton
Režie: Gale Anne Hurd Betty Ross Liv Tyler
Délka: 114min Emil Blonsky / Abomination Tim Roth
Rok: 2008 Thaddeus “Thunderbolt” Ross William Hurt
Hodnocení: 3.1 Dr. Samuel Sterns Tim Blake Nelson

br>

The Incredible Hulk – Ed Norton Tim Roth, New Trailer * iHD


Zdroj: YouTube Rozlišení: 720


Když se naštve, nebudete ho mít rádi. V občanském životě je Bruce Banner milý intelektuál s křehkou duší, ve stavu zuřivosti šílené monstrum, které bezmyšlenkovitě ničí vše blízko sebe. Komiksový zem ho zná pod přezdívkou Hulk. V pěti letech se vrací v filmové plátno a fakt, že půjde o bezvadný zážitek, potvrzuje jeho přívlastek NEUVĚŘITELNÝ.

Zničit ďábla v sobě samém je základní odborný účel Bruce Bannera (Edward Norton), jehož silný proměny nálad způsobilo mimořádně silné ozáření. Bruce se ve svých mimořádných schopnostech nevyžívá, nahoru nohama jimi trpí, jelikož přežívá kolem civilizaci, dobrovolně izolovaný od své životní lásky Betty Rossové (Liv Tyler) a jejího otce, armádního generála Thaddeuse Rosse (William Hurt), jenž by rád využil Bruceovy schopnosti ve prospěch amerických ozbrojených sil. Kdežto Bruce se snaží co nejvíc přetrvat v klidu, v obzoru se objeví nepřítel s podobnými schopnostmi, jenž nahoru nohama nevynechá jedinou možnost k tomu, aby se z chlapa z lid a kostí (Tim Roth) přeměnil v pustošivý kreaturu zvanou Abomination. Proti jejímu řádění nepomáhají žádné konvenční zbraně, a tak musí Bruce čelit základní výzvě – dobrovolně se zříct vlastního slušného já, vzteky zezelenat a dát si s Abomination jako hoch s chlapem, respektive jako monstrum s monstrem.

Zatímco minulý Hulk Anga Leeho pojednával spíš o psychologickém souboji v samotného Bruce, selekce Louise Letteriera, režiséra obou dílů akčního Kurýra, coby jeho nástupce, by měla být dobrou zprávou pro všechny, kdo od Hulka žádají pořádnou akci. Nahoru nohama obsazení Edwarda Nortona, jednoho z nejlepších herců současnosti, před role Bruce Bannera, nasvědčuje tomu, že nudit se posluchači nebudou ani ve scénách „Bruce s lidskou tváří“. Pro samotného Nortona byla role trpícího vědce velkou výzvou, jelikož Hulk patří mezi jeho nejoblíbenější komiksové hrdiny. „Asi každý hoch by chtěl být aspoň chvíli v jeho kůži. Dobrovolným vyvrhelem, jenž v sobě skrývá obrovskou sílu a ta vyplave v povrch, když ho kdokoli naštve,“ říká Edward Norton.

Neuvěřitelný Hulk download