Max Payne

Max Payne online náhled

Hodnocení: 2.6 out of 5 stars (2.6 / 5)

Název: Max Payne Hrají
Země: United States of America Max Payne Mark Wahlberg
Režie: Marco Beltrami Mona Sax Mila Kunis
Délka: 100min BB Hensley Beau Bridges
Rok: 2008 Jim Bravura Ludacris
Hodnocení: 2.6 Jason Colvin Chris O’Donnell

br>

Max Payne – Official® Trailer [HD]


Zdroj: YouTube Rozlišení: 1080


Max Payne je individualistický policajt, jenž neuznává pravidla hry, jelikož již nemá co ztratit. Vyšetřuje sérii záhadných vražd, které by mohly souviset se smrtí jeho ženy a dítěte. Maxův zem je temný New York, ale tenhle je tu městem v rozkladu, městem rozloženým zločinem a drogami. V své trase naráží v mocné síly – skutečné i nadpřirozené, které se snaží utajit ohromující pravdu a Maxe navždy umlčet. Je slyšet zvučení ohromných křídel a prakticky ve tmě lze uvidět jejich stín. Okřídlený ďábel Valkyrie s rozšklebenou pusou a rudýma očima je klíčovou stopou k těm, kteří zničili Maxovu rodinu. Je rovněž tím, kdo ohrožuje Maxe a jiné posílá v děsivou smrt.

V roce 2001 byla světu představena počítačová hra Max Payne. Temnota, ostré scény a zpomalené střílečky pohromadě působí jako obrazový román s prvky žánru filmu noir. Je jen několik počítačových her, ze kterých lze dělat dostatečný film, v případě Maxe Payna se zdálo, že byl od začátku určen k tomu, aby se objevil v velkém plátně. Hru totiž vymysleli lidé, jež jsou velcí filmoví fanoušci.

V roli Maxe září Mark Wahlberg, Mila Kunis jako krásná ruská vražedkyně Mona Sax a Olga Kurylenko jako Natasha, Monina mladší sestra. Režisér John Moore o svém filmu říká, že to není ‘Minimální ani přechodný Payne’. Je to Max Payne. Sám ho “škatulkuje” jako akční thriller ve stylu neo noir, jenž se odehrává v hranici reality a nadpřirozeného světa. Moorův mimořádně působivý, vizuálně cílený režisérský styl nás přenese před Maxova světa i před jeho hlavy a pomocí nejmodernější filmové techniky, umožňující zpomalené záběry, nás pohromadě s Maxem posadí v centrifugu plnou akce, napětí, záhad a překvapivého nadpřirozeného světa.

Max Payne download

Přehraj.to