Lara Croft – Tomb Raider

Lara Croft - Tomb Raider online náhled

Hodnocení: 2.9 out of 5 stars (2.9 / 5)

Název: Lara Croft: Tomb Raider Hrají
Země: Cambodia Lara Croft Angelina Jolie
Režie: Jim Morahan Lord Richard Croft Jon Voight
Délka: 100min Manfred Powell Iain Glen
Rok: 2001 Bryce Noah Taylor
Hodnocení: 2.9 Alex West Daniel Craig

br>

Lara Croft- Tomb Raider – Official Trailer (2001)


Zdroj: YouTube Rozlišení: 360


Lara Croft, dcera známého a bohatého vědce, je připravena jít v jeho stopách. Dostalo se ji dobré průpravy. Studovala v nejlepších školách, domluví se mnoha jazyky, ovládá bravurně nejrůznější druhy sebeobrany a v autentický řadě se svým otcem, jenž mimo lety zemřel před nevyjasněných okolností, procestovala naplněný svět. Lord Croft hledal vzácné, ztracené krypty i dávno zapomenutá a často navždy pohřbená místa. Tentokrát, již úplně sama, musí Lara Croft sehnat převahu největší překážku. Najít obě části prastarého “šému”, jenž ji zajistí neomezenou hodně nad časem a prostorem ve jménu lidstva. Aby toho dosáhla, je snad vyhrát nad nebezpečným a přísně utajovaným společenstvím, které má stejný cíl, jen dychtivost v moci je motivována úplně jinak…
Mladá Britka Lara žije v rozlehlém zámku, jenž zdědila v svém otci, lordu Croftovi, jenž zahynul mimo patnácti lety před nevyjasněných okolností. Až na ní v sídle žije jen jeho sekretář Hillary a počítačový autorita Bryce, jenž ovšem bydlí v karavanu mimo domem. Jedno noci najde Lara pod střechou staré hodiny, které se samy uvedly před chodu. Začaly odpočítávat dobu zbývající před konjunkce všech planet sluneční soustavy, k níž dochází poprvé v pěti tisících letech. Je to jediná chvíle, kdy lze s pomocí dvou magických předmětů osvojit si dny a tím i činnost světa. Prozkoumat se je pokouší nejen Lara, ale rovněž tajný družstvo Osvícených. Jeho příslušník Monafred Powell má již jen týden v to, aby našel klíč, s jehož pomocí by získal poloviny magického trojúhelníku, potřebného k ovládnutí času.
Lara najde starého otcova přítele, sběratele hodin Wilsona, jenž ji odkáže v Manfreda Powella. Tenhle ji jinak tvrdí, že klenot z hodin nezná, Lara nicméně pozná, že lže. Téže noci je hrad Croftových přepaden komandem, které vede Powell. Manželka s nimi svede těžký boj, ale nepodaří se ji předejít krádeži drahokamu. Mimo otcových pokynů pochopí o co jde a také, co je snad udělat, aby se magické předměty nedostaly před rukou Osvícených, kteří chtějí osvojit si svět. Vydá se před Kambodže, kde je ve starobylém chrámu Angkor Vat ukryta autentický polovice trojúhelníku. V se ji podaří dostat dřív dříve než tam pronikne Powell se svými muži a ziskuchtivým archeologem Alexem Westem, Lařiným dávným konkurentem.
Podaří se ji dostat k uložené polovině trojúhelníku, musí nicméně pohromadě s ostatními svést srážka s oživlými kamennými sochami. Pak se v Benátkách setká s Powellem. On má drahokam, ona kapela trojúhelníku, a proto potřebují člověk druhého, aby dosáhli cíle. Lara pochopí, že Powell je druhým nejvyšším mužem Osvícených, ke kterým patřil i jeho otec. Tenhle se nicméně postavil proti jejich plánům v ovládnutí světa, a proto ho Powell zavraždil. Pohromadě se dostanou před chrámu v zamrzlém sibiřském jezeře, kde objeví aula s modelem sluneční soustavy. Začíná konjunkce planet doprovázená zatměním Slunce. Začíná srážka o nadvládu nad světem.

Lara Croft - Tomb Raider download