Kniha přežití

Kniha přežití online náhled

Hodnocení: 3.4 out of 5 stars (3.4 / 5)

Název: The Book of Eli Hrají
Země: United States of America Eli Denzel Washington
Režie: Don Burgess Carnegie Gary Oldman
Délka: 118min Solara Mila Kunis
Rok: 2010 Redridge Ray Stevenson
Hodnocení: 3.35 Claudia Jennifer Beals

br>

The Book of Eli -Official Trailer # 2 [HD]


Zdroj: YouTube Rozlišení: 720


V nepříliš vzdálené budoucnosti, tak třicet cesta lodí v konečné válce, prochází pustinami kontinentu, jenž býval Amerikou, osamělý muž. Všude blízko něj se nacházejí opuštěná města, rozpadající se silnice, sežehlá zem – pomníky nedávné katastrofy. Civilizace neexistuje, zákony neplatí. Trasy patří gangům, které jsou schopny člověka vyhladit pro botám, pro hltu vody… Či jednoduše jen tak. Ale v tohoto poutníka nestačí.
Eli (Denzel Washington), jenž se nestal válečníkem z svůj vůle, ale z nutnosti, touží v klidu a míru, ale pokud je kromě toho donucen, rozdrtí své protivníky dříve, dříve než si stačí uvědomit, až osudné chyby se dopustili. Důvodem jeho konfliktu nejsou obavy o svůj život, ale naděje v budoucnost – naděje, kterou opatruje a chrání již v třicet cesta lodí a je odhodlaný ji předělat ve skutečnost. Eli, poháněný smyslem pro práce a vedený vírou v cosi většího, dříve než je on sám, dělá vše, co je třeba, aby přežil – a pokračoval ve svém úsilí.
Jen jediný chlápek v tomto zničeném světě chápe, jakou hodně má Eli ve svých rukou, a je rozhodnut ji sehnat pro sebe: Carnegie (Gary Oldman), samozvaný despotický vladař improvizovaného města zlodějů a zabijáků. Carnegieho adoptivní dceru Solara (Mila Kunis) Eli fascinuje z jiného důvodu: nabízí naději v celý život lepší, dříve než jaký panuje v říši jejího otce. Ani pro jednoho z nich ale nebude snadné ho přesvědčit, aby se svých plánů vzdal. Není ochoten se mimo ničím – a mimo nikým – zastavit. Je nucen splnit náš náhoda a zachránit zmučené lidstvo.

Kniha přežití download

Přehraj.to